תוכנית עסקית


התוכנית העסקית משמשת לעיתים קרובות ככלי להצגת העסק בפני משקיעים פוטנציאלים, בנקים, שותפים וגורמים נוספים. 
גורמים אלו, נחשפים למספר גדול של תכניות כאלה ולכן על התכנית ובעיקר תמצית המנהלים שלה, להיות תמציתית וקולעת ומושכת את העין ע"מ לאפשר לאותם גורמים המקבלים את החלטתם לאחר עיון קצר, לקבל את ההחלטה לגבי התכנית שלך המוגשת להם.
למנהלי שניידר יועצים ניסיון רב שנים בכתיבת תכניות עסקיות במגוון תחומי המשק מהייטק ועד תעשיות מסורתיות ולכן יוכל הניסיון העשיר הזה לסייע לך בהכנת תכנית עסקית המתאימה לגורם אליו אתה מבקש לפנות.

לפני כניסה לתחום פעילות חדש או לעסק חדש, על המשקיע או החברה הבוחנת, לבדוק את הפוטנציאל הגלום בו. זאת עושים באמצעות הכנת תכנית עסקית מפורטת.

תוכנית עסקית הינה מסמך ניהולי מפורט המתאר באופן פרטני את מאפייניו של העסק החדש. 
התוכנית העסקית מגדירה את השוק בו פועל העסק, מיהם המתחרים והלקוחות הפוטנציאליים, מהי האסטרטגיה העסקית הכוללת, היתרונות והחסרונות של העסק ביחס לסביבה ולמתחרים, המבנה הארגוני, תכנון תהליך הרכש, הייצור והשיווק.
 

על בסיס הניתוח בתכנית נבנית תחזית פיננסית הבוחנת את הכדאיות הכלכלית ביישומו. הכנה של תכנית עסקית הינה תהליך מורכב הנמשך זמן רב יחסית. הכנת תוכנית העסקית ומרכיביה נעשים בשיתוף פעולה הדוק עם היזם שכן חזונו ויכולותיו צריכים להתבטא ולהשתקף מתוך התוכנית העסקית. 

שניידר יועצים רואים את תפקידם המרכזי בתהליך זה ביכולתנו לשתף פעולה עם היזם ולסייע לו בגיבוש תוכנית עסקית מיטבית.
 
 
לפניה בנושא זה צור קשר --------->>

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים