ייעוץ למשכנתאות

בשנים האחרונות זינקו מחירי הדירות ומשפחות רבות מצאו את עצמן עם צורך בלקיחת משכנתא עצומה. המשכנתא הממוצעת בשנה שעברה עמדה על גובה של 585 אלף שקל.

משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מושגים פיננסים סתומים, משא ומתן עם הבנק על ריביות, אובדן ימי עבודה, טופסולוגיה קשה ועוד, וכל זאת על מנת להשיג את המשכנתא הטובה ביותר עם הריביות הנמוכות ביותר. השילוב של חוסר בהבנה פיננסית, חרדה וחוסר יכולת להתמודד עם הבנקים, עלולה לגרות לכך שלא תקבלו את הדיל הטוב ביותר ותשלמו יותר כל חודש.

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בחיים , קיימים עשרות סוגי מסלולי משכנתא, התהליך לוקח זמן ממושך וריבוי המושגים הפיננסים מקשים על הלקוח להשוות בין המסלולים השונים לבין הבנקים השונים. לרוב הציבור הישראלי אין תואר במימון, ולכן הוא מתקשה להשוות בין ההצעות השונות שהוא מקבל מהבנקים למשכנתאות. ההשלכות עלולות להיות הרות גורל. לכן יש מגמה בשנים האחרונות לפנות ליועץ למשכנתאות שיעזור בהחלטה הקריטית הזו תמורת סכום הולם שיחסוך לכם בעתיד מאות אלפי שקלים.

בסקר שנעשה עבור חברה ליועצי משכנתאות , בקרב 300 נוטלי משכנתאות, התברר כי כשליש מהם נעזרו ביועצים בנקודה כלשהי לאורך התהליך. שיעור הנעזרים בשירותי ייעוץ משכנתאות, שלא באמצעות המממן, עומד בחו"ל על כ-50%, בעוד בארץ מדובר על כ-10% בלבד. בשנים האחרונות רואים את התחכום של הצרכן הישראלי, ואת הנכונות שלו לשלם סכום שבעבורו הוא מקבל ערך מוסף משמעותי מאוד.

אם לא הצלחתם להשיג את המשכנתא הטובה ביותר עם הריביות הנמוכות ביותר, בטווח הארוך, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם החזרים שקשה מאוד לעמוד בהם, עם מחנק כלכלי גובר, ואפילו מכירת הבית או פשיטת רגל.

יתכן שאתם כבר שם- גם בנקודה זו יש מה לעשות ומה לשפר.

לבו של הייעוץ הוא בניית תמהיל המשכנתא, כלומר חלוקת ההלוואה הגדולה לכמה מסלולים, המתאימים ביותר ליכולות ולצרכים הנוכחיים והעתידיים של רוכשי הדירה. אחרי שנבנה תמהיל אופטימלי, היועץ פונה לבנקים השונים במעין מכרז, כדי לקבל את הריביות הטובות ביותר לתמהיל, וברגע שנבחר בנק הוא מלווה את הלקוח עד החתימה בבנק. יש יועצים שמטפלים גם בכל הריצות והסידורים הנוספים הכרוכים בקבלת המשכנתא ובקניית דירה, עד להשלמת העסקה.

לפניה בנושא זה צור קשר --------->>

 מחשבונים פיננסיים  

למחשבון משכנתא - לחץ כאן
 
מחשבון - חישוב תשלום תקופתי
 
מחשבון  - חישוב ערך עתידי
בניית אתרים 2all